"30 יום לאהוב את עצמי באמצעות החוקים האוניברסליים"

מתחילים עוד 4 במסע הקסום בין פורים לפסח.

משמחת הפורים לחג החירות,  אל החופש ליצור במודע אהבה והרמוניה בחיינו  בעזרת חוכמת החוקים האוניברסליים.


הכוונה שלי כאן היא, במהלך 30 הימים, במשך כל יום לתת סקירה קצרה של כמה חוקים אוניברסליים חשובים, לתת כמה דוגמאות של איך הם מיושמים בחיי היומיום שלנו, ולתת תרגיל קצר, כך שנוכל להתחיל להיות מודעים לחוקים, ובמודע נהיה באינטראקציה איתם וכך נוכל ללמוד ולתרגל כיצד להשתמש בהם בחיינו.


ראשית, מדוע ללמוד את החוקים האוניברסליים?

מהם החוקים האוניברסליים וכיצד הם משפיעים עלינו?


באמצעות ספרים רבים, סרטים, ושיחות שניתנו ברחבי העולם, רבים מאיתנו מכירים את חוק המשיכה. אנו רואים ספרים בנושא זה בכל חנויות הספרים, ומציינים יותר ויותר אנשים שמשתמשים במדיטציה ובהצהרות, ומנסים על ידי כך להשתמש בחוק זה. עם זאת, רבים אינם מסוגלים לחלוטין לקצור את מלוא היתרונות של חוק זה, כי הם לא מבינים או יודעים כיצד להשתמש בו יחד עם כמה חוקים אוניברסליים חשובים אחרים. חוקים אוניברסליים אלה הם החוקים השולטים במציאות האולטימטיבית שלנו, אלו חוקי הבריאה עצמה ומתוך כך הם למעשה שולטים  במציאות הבריאה עצמה, ממנה נובעים חיי היומיום שלנו. בניגוד לחוקים מעשה ידי אדם, אשר דומים יותר לכללים המקומיים, המחויבים על ידי זמן ומיקום, חוקים אוניברסליים רלוונטיים כיום כפי שהיו לפני מיליון שנה, ויהיה בעוד מיליון שנה מהיום. הם המרקם שעליו קיימת הבריאה עצמה. אנו יכולים לפעול במודעות בהתאם לחוקים אלה, וליצור חיים יפים לעצמנו בהרמוניה עם כל הבריאה. או, אנחנו יכולים לפעול ללא מודעות וללא ידע של חוקים אלו, ומתוך כך ליצור חיים של כאוס וסבל. כשיש לנו את הידע מרגע זה ואילך, זה הופך להיות הבחירה שלנו.


תוכנית זו היא המתנה שלי אליך במשך 30  בין פורים לפסח. להביא כלים שישרתו אותך לרומם אותך, לתמוך ולשרת אותך להביא שמחה גדולה יותר והתרחבות בחייך. משמחת פורים אל החופש ליצור במודע אהבה והרמוניה בחיינו.


באהבה רבה,

דאיננד דאס מהראג'


הוקרת תודה לחיים שלווים ומאושרים יותר

הוקרת תודה לחיים שלווים ומאושרים יותר

ה"דבר הזה" יכול להיות פרח רענן, יצירת אמנות שריגשה אתכם, נוף לא מוכר, קשת בענן לאחר יום גשום במיוחד, שקיעה סוערת בים רגוע... זוכרים את ההרגשה הנהדרת הזו, את שבריר השנייה שבו חשבתם שהעולם שלנו הוא מקום נפלא לחיות בו? דמיינו לעצמכם שיכולתם להרגיש כך בנוגע לרגעים רבים בחיים. להמשך קריאה לחץ כאן


״להיות המאסטר של חייך״ שיעור לחיים מאת דאיננדה

״להיות המאסטר של חייך״ שיעור לחיים מאת דאיננדה
להיות המאסטר של החיים שלי זאת בעצם היכולת לשנות את האיכות של המחשבה, לשנות את הרגשות ובעקבות כך להשפיע על חוויית החיים שלי.

״לגלות את השקט ליצור את השינוי״ קורס מדיטציה בהנחיית דאיננדה

״לגלות את השקט ליצור את השינוי״ קורס מדיטציה בהנחיית דאיננדה
לשחרר את המחשבות המטרידות, לחיות חיים מספקים, להישאר רגועים גם במצבים מלחיצים, ליצור שינויים חיוביים בחייכם. את כל היכולות המדהימות האלו תוכלו להשיג באמצעות תרגול מדיטציה קבוע.